Úvod do sekcie médiá

Informácie – dokumenty – podpora článkov – kvalitné foto


Táto sekcia poskytuje širšie informácie o drvičoch, hlavne polemiku o ich používaní, legislatíve a ďalšiu podporu určenú tiež médiám.

Sme pripravení poskytnúť všetky podklady pre odborné články a prípadne ich doplniť o komentáre alebo rady. Do súťaží o ceny je možnosť venovať drvič zdarma.

Pre TV relácie, spravodajstvo, diskusie, prípadne tiež rádiá, môžete kontaktovať nášho mediálneho zástupcu alebo priamo združenie dovozcov drvičov potravinových odpadkov - Asociáciu APD.

K dispozícii máme, samozrejme, tiež vlastné videoukážky a fotografie v tlačovej kvalite.


Vyberte si, čo Vás zaujíma z položiek hlavného menu na ľavej strane. Náhľad obsahu jednotlivých položiek menu vidíte nižšie:

Štúdie o pozitívnom vplyve drvičov na životné prostredie, recyklácia a energetické využitie bioodpadu.

Asociácia APD v prospech drvičov potravinových odpadov.

V časopisoch - ukážky tematických článkov v tlači a časopisoch o drvičoch EcoMaster.

Články web - priame odkazy na články uverejnené na internete.

Minulosť, pôvod drvičov, história používania a výroby už za bývalého ČSSR.

Videoukážky použitia drviča kuchynského odpadu v domácnosti.

Fotoalbum - veľké množstvo vlastných fotografií a grafiky v tlačovej kvalite.Drviče odpadu v TVDrviče odpadu v TVDrviče odpadu v TV

Drviče odpadu v TVDrviče odpadu v TVDrviče odpadu v TV

Spolupracovali sme napríklad s ČT 1, TV NOVA, niektorými rádiami, redakciami novín a časopisov Domov, Svet kuchýň, Štýl bývania, Paní domu, Interiér veřejných budov, Moderní byt, Vítejte doma – jak na to, Chef gurmán, Hospodářské noviny, Hospodářské noviny – svět věcí, Pekné bývanie, Sprievodca, Reseller magazine CE, Můj dům, Zámeček, Marianne bydlení, Mladá fronta Dnes, BYDLÍME – alebo čo robí domov domovom.

Anketa